O nas


Fotografia ślubna to nasza pasja. Zajmujemy się tym od kilkunastu lat. Na tej stronie możecie Państwo przyjrzeć się efektom naszej pracy. Obszerna galeria wybranych prac foto to niewielki procent tego co zwykle otrzymują młode pary jako końcowe materiały.

Pracujemy podczas przygotowań, towarzyszymy młodym parom w czasie błogosławieństwa i ceremonii. Następnie staramy się uchwycić najistotniejsze i najzabawniejsze elementy imprezy weselnej. Pracujemy do 2.00 w nocy. Zwykle o tej porze kończą się oczepiny. Sesję plenerową proponujemy realizować w tygodniu po uroczystościach weselnych. Zwykle rozmawiam z młodą parą wcześniej poznając ich oczekiwania. Wspólnie ustalamy miejsce i charakter sesji. Proponujemy Młodym swoje scenariusze lub poddajemy się ich inwencji twórczej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co wpływa na efekt końcowy wykonanej pracy. Odbitki wywołuję sam w sprawdzonym zakładzie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom profesjonalną realizację powierzonych zadań związanych z realizacją filmu. Mocną stroną naszej firmy jest kreatywność i doświadczenie w branży filmowej. Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu zarówno fotograficznego jak i filmowego, co w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem i dużym doświadczeniem pozwala tworzyć nam zdjęcia i filmy na bardzo wysokim poziomie.

Realizujemy filmy weselne, ślubne, komunijne i z chrztu.

Dlatego dbamy, aby realizowane przez nas filmy miały niepowtarzalny urok. Dokładamy starań, aby jakość naszych usług była najwyższa co czynimy nie tylko w nagrywaniu jak i w montażu cyfrowym. Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług związanych z rejestracją tych chwil na wszystkich nośnikach od płyt DVD i Blu Ray. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów.

Miło Nam będzie również spotkać się z Wami osobiście aby przedstawić pełną ofertę i omówić szczegóły.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych usług związanych z naszą działalnością:

  • Filmowanie imprez okolicznościowych: Śluby i wesela, Chrzty, Komunie, Studniówki, inne imprezy okolicznościowe
  • Udźwiękawianie materiałów video
  • Montaż filmu powierzonego
  • Kopiowanie nagranego materiału na nośniki DVD i Blu Ray itp.
  • Przegrywanie kaset VHS, mini DV na DVD

Przygotowania do ceremonii

ceremonia ślubna

przyjęcie weselne

sesja plenerowa